Toitlustamine

Toitlustamine

Pakume toitlustust ettetellimisel gruppidele alates 20 inimesest. Katame laua vastavalt sündmuse iseloomule ja kliendi soovile. Mitmepäevaste ürituste jaoks on võimalik tellida toitlustus kogu ürituse vältel.

Teeme koostööd mitmete erinevate cateringi teenuseid pakkuvate ettevõtetega,  kes koostavad Teile menüü vastavalt Teie erisoovidele.
Küsi menüüd ja hinnapakkumist!

Traditsiooniline peolaua pakett: 17€/in
* praad- paneeritud sealiha, keedetud kartul, toorsalat või praekapsas, soe kaste, leib, morss.
* külmlaud- kartulisalat, marineeritud liha, singi- ja lavaširullid, täidetud munad, korvikesed singi-juustutäidisega, munakreemiga kilu võileivad või heeringas hapukoore ja sibulaga.
(Kliendi soovil saame teha menüüs muudatusi)

Lisaks soolastele toitudele on võimalik tellida meie kaudu ka erinevaid kringleid/torte eri suuruses ja igale maitsele ning pakume ka kohvi ja teed (ei sisaldu paketi hinnas).

Alkohoolsed joogid võib külastaja ise kaasa võtta!

Hommikusöök: Ettetellimisel alates 20 inimesest
Hommikusöök- 5€/in

Samuti on soovijatel võimalus toidu valmistamiseks kasutada meie kööke, mis on teile mõeldes varustatud kaasaegse köögitehnikaga, nõude ja maitseainetega.

Lisaks pakume soovijatele võimalust tellida oma üritusele erinevaid grill-lahendusi, näiteks meie kogenud grillmeistri poolt tehtavat siga või mõnda muud teie soovidele vastavat looma, mis valmistatakse lõkke kohal otse teie silmade all.
Ettetellides kostitame teid traditsioonilise sealiha ja lambasashlõkki, grill-liha jm-ga. Koostöös jahimeestega on grillimiseks võimalik tellida kõikvõimalikke meie metsadest saadaolevaid ulukeid.