Aktiivne tegevus

Aktiivne tegevus

Reimani puhkekeskuse asukoht, Kõpu jõge ületava Vanaveski silla lähedus, on eriti mugav kõikidele kanuu-ja süstamatkajatele, sest just seal on paljude matkade algus- või kogunemispunkt.

Pakume ka ise külalistele võimalust rentida kanuusid või sõudepaate ning abistame kanuumatkade korraldamisel. Samuti oleme valmis koos partneritega organiseerima teile meeldejäävaid jalgsi- või rattamatku Soomaa kaunis looduses.

Kõpu jõgi on tuntud oma kalarikkuse poolest ja meie külastajatel on võimalik oma kalaõnne proovida ning soovi korral oma saak ka kohe ära grillida.

Spordihuvilistele pakume võimalust kasutada korv– ja võrkpalliplatsi.

Ujumisoskusi on soovijatel võimalik proovile panna nii meie 60m2 suuruses basseinis kui ka Matkamaja taga looklevas jões – kindlasti peaks siinkohal teadma, et kõik vee ning ujumisega seotud tegevused on külastajate omal vastutusel.

Kui soovid oma sünnipäeva, suvepäeva või mõne muu ürituse seiklusrikkaks muuta, siis Reimani Puhkekeskus teeb koostööd Seikluspartner OÜ-ga, kes pakub palju erinevaid tegevusi igale maitsele. Tutvu põnevate tegevustega siin: lae alla flaier

Seikluspartner aitab luua teie ettevõtte sündmused, suvepäevad, põnevad seiklusmängud- vibulahing, disc-golf, fatbike rattad, meresüstad ja aerusurfSeikluspartneri logo